Holdledere 2019/20

Holdledere 2019/20

Bordtennisligaen herrer
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

1. division herrer (Roskilde 2)
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

2. division herrer (Roskilde 3)
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

3. division herrer (Roskilde 4)
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

Bordtennisligaen damer
Katrine Møller
kvmoeller@outlook.com
2278 8010

1. division damer (Roskilde 2)
Christel Frederiksen
christel_f@yahoo.com
2984 7277

Juniorligaen herrer
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

Pigeligaen
Marielle Nielsen
marielle@btk61.dk
3161 5865

Serie 1 – Kreds 6 (Roskilde 5)
Rene Jørgensen
fam.meyerjorgensen@yahoo.dk
5044 6355

Serie 1 – Kreds 5 (Roskilde 6)
Morten Romby
hr_romby@live.dk
2960 4066

Serie 2 – Kreds 12 (Roskilde 7)
Allan Ackermann
allan.ackermann@orange.com
2630 5622

Serie 2 – Kreds 10 (Roskilde 8)
Morten Lyebalk
lyebalk@godmail.dk
3068 1428

Serie 2 – Kreds 11 (Roskilde 9)
Marielle Nielsen
marielle@btk61.dk
3161 5865

Serie 4 – Kreds 24 (Roskilde 9)
Benny Berthelsen
benny@btk61.dk
4086 9156

Herre ungdom o 12 B – Kreds 36
xxxxxx xxxxxx
xxxxxx.xx
xxxx xxxx

Herre ungdom o 12 C – Kreds 37
Jakob Rauhe Pedersen
jakob@cjp.dk
3077 0733

Herre ungdom o 12 D – Kreds 38
Thomas Heilmann
the.heilmann@live.dk
4240 0363

Herre ungdom u 12 B – Kreds 42
Pernille Bauditz
pernille@bauditz.dk
6156 7633

Herre ungdom u 12 C – Kreds 43
Lone Bergstein Grossmeyer
l.thomsen01@gmail.com
2990 2273

Dame ungdom (Roskilde 1)
Rikke Kejser
rikkekejser@hotmail.com
5118 2359

Dame Ungdom (Roskilde 2)
xxxxxx xxxxxx
xxxxxx.xx
xxxx xxxx

Veteran 40 Veteran C
Marielle Nielsen
marielle@btk61.dk
3161 5865

Lukket for kommentarer.