Klubbens hold 2016/17

Klubbens hold 2016/17

Her kan du se kampprogrammer, resultater og stillinger for alle klubbens hold, og du kan se holdlederne for de enkelte hold.

Drenge

Roskilde – Drengedivisionen Kreds 1
Anne Sørensen
flengevej@yahoo.dk
2887 9896
eller
Kim Lundager
kim@lundager-privat.dk
2897 6269


Junior

Roskilde – Herrejunior Divisionen Kreds 1
Kristian Rasmussen
kristian.ras@hotmail.com
2156 6347


Roskilde 1 – Hr. ungdom o/ 12 B, kreds 37


Roskilde 2 – Hr. ungdom o/ 12 C, kreds 38


Roskilde 3 – Hr. ungdom o/ 12 D, kreds 40
Tine Meinert Bendfeldt
tinemeinert@gmail.com
2010 0330


Senior

Roskilde – Stigadivisionen
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445


Roskilde 2 – 1. Division Herrer
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445


Roskilde 3 – 2. Division Herrer, Kreds 1
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445


Roskilde 4 – Østserien, Kreds 2
Jeppe Okkels
jeppeokkels@yahoo.dk
2637 5090


Roskilde 5 – Serie 1, Kreds 5
Torben Plaep
torben@tpel.dk
2165 8779


Roskilde 6 – Serie 1, Kreds 6
Patrick Tschernja Bøttcher
patrick@btk61.dk
4060 6387


Roskilde 7 – Serie 2, Kreds 9
Katrine Møller
kvmoeller@outlook.com
2278 8010


Roskilde 8 – Serie 3, Kreds 15
Marielle Nielsen Hansen
e-mail: marielle@btk61.dk
3022 2033


Roskilde 9 – Serie 4, Kreds 24
Benny Berthelsen
benny@btk61.dk
4086 9156


Veteran

Roskilde 1 – Veteran 40 B, kreds 32
Marielle Nielsen Hansen
marielle@btk61.dk
3022 2033


Roskilde 2 – Veteran 40 B, kreds 32
Marielle Nielsen Hansen
marielle@btk61.dk
3022 2033

Lukket for kommentarer.