Holdledere 2020/21

Holdledere 2020/21

Bordtennisligaen herrer
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

1. division herrer (Roskilde 2)
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

2. division herrer (Roskilde 3)
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

3. division herrer (Roskilde 4)
Martin Lundkvist
martin.lundkvist@bordtennisdanmark.dk
4070 9999

1. division damer
Christel Frederiksen
christel_f@yahoo.com
2984 7277

Juniorligaen herrer
Allan Bentsen
allan.bentsen@btk61.dk
4090 2445

Pigeligaen (Roskilde 1)
Marielle Nielsen
marielle@btk61.dk
3161 5865

Pigeligaen (Roskilde 2)
Marielle Nielsen
marielle@btk61.dk
3161 5865

Serie 1 – Kreds 6 (Roskilde 5)
Rene Jørgensen
fam.meyerjorgensen@yahoo.dk
5044 6355

Serie 2 – Kreds 11 (Roskilde 6)
Morten Lyebalk
lyebalk@godmail.dk
3068 1428

Serie 3 – Kreds 19 (Roskilde 7)
Per Sander
per_sander@yahoo.dk
3020 4033

Serie 4 – Kreds 24 (Roskilde 8)
Benny Berthelsen
benny@btk61.dk
4086 9156

Serie 4 – Kreds 23 (Roskilde 9)
Per Olsen
perlolsen30@gmail.com
4215 6009

Ungdom over 12 A – Kreds 36 (Roskilde 1)
Patrick Tschernja Bøttcher
patrick@btk61.dk
4060 6387

Ungdom over 12 C – Kreds 38 (Roskilde 3)
Patrick Tschernja Bøttcher
patrick@btk61.dk
4060 6387

Ungdom over 12 E – Kreds 40 (Roskilde 4)
Mette Rosenlund
mette.rosenlund@privat.dk
6066 2232

Marie Aavang Geist
marie@geist.dk
3144 3136

Ungdom under 12 B – Kreds 42 (Roskilde 1)
Henriette Kringelum
henriette@kringelum.dk
2670 7013

Lukket for kommentarer.